Inschrijven t/m donderdag 21 juli

Op zaterdag 23 juli wordt de wedstrijd om de van Pallandt van Keppel bokaal gespeeld.

De van Pallandt van Keppel Bokaal getuigt van de speciale band die vanaf de oprichting van onze club in 1926 bestaat tussen familie van Pallandt, bewoners van het kasteel Keppel en de huidige Keppelse Golfclub. Reinhard van Pallandt was betrokken bij de oprichting. In 1939 verhuisde de baan van Enghuizen naar het grondgebied van Keppel en in 1951, bij de verlenging van de huurovereenkomst, drong Rein’s echtgenote Elisabeth Delcourt van Krimpen aan op naamsverandering. In 2005 stelde kleinzoon Reinhard Mörzer Bruins, bijna zijn hele leven lang toegewijd lid van onze vereniging, de bokaal uit familie bezit ter beschikking, zodat wij sinds 2006 deze Q wedstrijd single tegen par ( zie spelvormen) spelen.  

Inschrijven voor deze single tegen par wedstrijd (max. hcp 36) kan nog tot donderdag 21 juli 17.00 uur.
Wanneer u ingelogd bent; klik hier voor inschrijven

 

19-07-2022